Kupuj z Libet bez wychodzenia z domu

#Zostańwdomu i wykorzystaj ten czas, by odmienić jego otoczenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, uruchamiamy specjalną platformę sprzedażową umożliwiającą zakup przez internet usługi projektowej oraz wybranych produktów z oferty Libet. Od kwietnia można przygotować się do realizacji kompleksowych aranżacji przestrzeni, siedząc wygodnie we własnym fotelu

E-otoczenie.pl zapewnia szybki dostęp do wysokiej jakości produktów, ułatwiając ich wybór, zakup i dopasowanie do stylistyki wykończenia całej posesji. Wystarczy kilka prostych kroków, by skompletować i zamówić asortyment niezbędny do sfinalizowania planowanej inwestycji wokół domu czy w przestrzeni publicznej. W ciągu kilku dni towar jest dostarczany przez kuriera na teren inwestycji.

Serwis oferuje także bardzo wygodną usługę e-projektu, czyli profesjonalnej koncepcji aranżacji terenu wykonanej zdalnie, na podstawie informacji i materiałów otrzymanych od zamawiającego drogą elektroniczną. Na wszystkich etapach przygotowania takiej koncepcji platforma umożliwia stały, szybki kontakt klienta z przydzielonym mu projektantem. A w razie potrzeby, np. gdy nie jesteśmy w stanie samodzielnie zebrać odpowiednich danych, możemy za pośrednictwem strony wybrać rozszerzoną wersję usługi i zlecić mu przeprowadzenie dokładnych pomiarów bezpośrednio na posesji.

Na funkcjonalność i przystępność strony składają się również takie elementy jej zawartości, jak atrakcyjne zdjęcia aranżacyjne, przydatne porady wykonawcze oraz krótkie, konkretne opisy produktów, zaprezentowane w bardzo intuicyjnej formie. Poszczególne zakładki, umieszczone w widocznym miejscu strony głównej, zapewniają szybkie i trafne dotarcie do  interesujących nas materiałów. Siądźmy wygodnie przed ekranem komputera, smartfona lub tabletu i sprawdźmy, jakie rozwiązania produktowe czekają na nas na www.e-otoczenie.pl

Jakie produkty znajdziemy na e-otoczenie.pl?

Asortyment oferowany na platformie został dobrany tak, by umożliwić nam swobodną realizację zróżnicowanych prac budowlano-remontowych. Obok płyt tarasowych znajdziemy tu niezbędne rozwiązania do ich montażu, konserwacji i pielęgnacji. Do dyspozycji mamy też bogatą ofertę produktów, dzięki którym niezbędna funkcjonalność ogrodowych stref będzie szła w parze z unikatowym efektem wizualnym.

Oferta cały czas się rozwija. Odwiedzaj www.e-otoczenie.pl, sprawdzaj co nowego mamy dla Ciebie i dobieraj produkty wg uznania.