Zapraszamy do Ogrodu Libet Design – Jarmark Świętojański na wrocławskim Rynku!

W samym sercu Wrocławia rozpoczął się niedzielę 24 maja – Jarmark Świętojański. Impreza, która potrwa jeszcze przez miesiąc i zakończy się 24 czerwca, to doskonała okazja dla wszystkich mieszkańców, jak i turystów goszczących w stolicy Dolnego Śląska do skorzystania z szerokiej oferty przygotowanej przez organizatorów. Targi smakowitych produktów, sklepiki oferujące własnoręcznie wykonane drobiazgi, skąpana w słońcu plaża i bajeczne ogrody – to tylko niektóre z wielu atrakcji czekających na odwiedzających.

Inspiracją dla organizatorów Jarmarku Świętojańskiego i jego motywem przewodnim jest Noc Świętojańska. Według Słowian odpowiednie powitanie lata miało zapewnić pomyślność zbiorów, dobrą pogodę i obfitość plonów. Obecnie święto jest doskonałą okazją do organizowania różnego rodzaju imprez plenerowych. W związku z tym wrocławianie już od kilku lat mają możliwość uczestniczenia w uroczystościach związanych z tą tradycją.

Nas także nie mogło zabraknąć podczas tego wspaniałego wydarzenia. Spacerujący po wrocławskim rynku przechodnie napotkają na swojej drodze specjalną ekspozycję – Ogród Libet Design. Mimo niewielkiej powierzchni udało się nam zaprezentować jedne z naszych czołowych produktów. Kompozycja stanowi ukłon w stronę nowoczesnej architektury, której głównymi elementami są betonowe kule, sześciany i donice wchodzące w skład linii Libet Stampo. Te małe formy mogą stać się zarówno ozdobą otoczenia posesji, jak i praktycznym detalem o określonej roli.

Centralny punkt naszego ogrodu na tegorocznym Jarmarku Świętojańskim stanowi oryginalne siedzisko ułożone z płyt Piastra, zaś nawierzchnie ścieżek pokryte zostały systemem kostek Stone Road i Pepito z linii Libet Monocolor.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na Jarmark Świętojański na wrocławskim Rynku! Koniecznie zobaczcie nasz Ogród Libet Design, usytuowany przy samym pręgierzu, który razem z innymi atrakcjami podziwiać można codziennie od 24 maja do 24 czerwca 2015r. w godzinach od godz. 10.00 do 21.00.

Zachęcamy także do wspólnej zabawy i udostępniania Waszych zdjęć z odwiedzin naszej ekspozycji – możecie to robić na oficjalnym fanpage’u: https://www.facebook.com/RozmowyNaTarasie

Więcej informacji znajdziecie na stronach wydarzenia: http://www.jarmarkswietojanski.com/ oraz https://www.facebook.com/JarmarkiSwitojanskie