szkolenie architekci

Internetowe szkolenie dla architektów

ozdobne oswietlenie ogrodowe

Zapraszamy na internetowe szkolenie dla architektów, które odbędzie się 22 marca (piątek). Webinarium rozpocznie się o godzinie 11:00 i będzie prowadzone przez znanego i lubianego Eksperta Libet – Kamila Drewczyńskiego.

Plan szkolenia dla architektów

Szkolenie dotyczyć będzie nowoczesnego oświetlenia zewnętrznego. Ekspert podzieli się z architektami wiedzą na temat montażu oświetlenia ogrodowego oraz jego zastosowania. Na żywo zaprezentuje poprawną technikę montażu krok po kroku. Podczas webinarium będzie można dowiedzieć się również, jakie są rodzaje opraw ogrodowych oraz w jaki sposób wykorzystać ich funkcjonalności w różnych miejscach. Ponadto zaprezentowane zostaną przykłady realizacji.

Zapisy na szkolenie

Po zakończonym szkoleniu w ciągu 7 -14 dni zostanie wysłany certyfikat uczestnictwa drogą mailową. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.

Na webinarium obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem https://szarch.clickmeeting.pl/libet-nowoczesne-oswietlenie-zewnetrzne-bezpieczne-proste-w-montazu-energooszczedne/register