Ogród Wystawowy Libet Platinium w Mokronosie otwarty

Zlokalizowany w podwrocławskim Mokronosie autoryzowany punkt sprzedaży Libet Platinium to kolejne już miejsce na mapie Polski, w którym podziwiać możemy szeroką ofertę producenta. Na powierzchni ponad 1000 m2 zaprezentowano znane z poprzednich kolekcji kostki brukowe i elementy małej architektury, które zestawiono z wprowadzonymi w tym roku na rynek włoskimi gresami z linii Libet Ceramic.

IMG_2375Otwarty 17 października Ogród Wystawowy podzielony został przez projektantów na dwie strefy – modernistyczną i rustykalną, którą łączy centralny punkt z zaaranżowanym ze szkła oczkiem wodnym. Całość pokazuje jak umiejętne zestawiać elementy nowoczesne i minimalistyczne z klasycznymi. W większości kompozycji dominują szarości i beże, które zręcznie połączone z bielą i zielenią tworzą spektakularne efekty.

IMG_2350W modernistycznej strefie ogrodu odnajdziemy między innymi najmodniejsze w tym sezonie produkty o monochromatycznej kolorystyce. Nie mogło zabraknąć także ponadczasowych i wielofunkcyjnych płyt z systemu Maxima. Poszukujący nietuzinkowych rozwiązań architektonicznych z pewnością docenią aranżacje wykorzystujące nowoczesne elementy z linii Libet Stampo, takie jak Kule czy Donice.

IMG_2502Odwiedzając punkt sprzedażowy Libet Platinium w Mokronosie warto zwiedzić także strefę rustykalną, w której zaproponowano szereg rozwiązań małej architektury, pokazujących jak stworzyć w ogrodzie oryginalną przestrzeń relaksu i spotkań towarzyskich. Na szczególną uwagę zasługują także zaskakujące połączenia stworzone na bazie dwóch, zupełnie odmiennych materiałów – drewna i betonu oraz zabudowa wykonana z gresów porcelanowych EVO_2/ETM z kolekcji Libet Ceramic. Linię tworzy szeroka gama dekorów m.in. odwzorowujących naturalne drewno, ale dużo trwalszych i odporniejszych niż tradycyjne deski czy panele. Dzięki temu można wykorzystywać je wokół domu, a nawet w basenach.

Autoryzowany Punkt Sprzedaży Libet Platinium przy ulicy Orzechowej 1-3 w Mokronosie pod Wrocławiem dostępny jest dla zwiedzających od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-17.00 oraz w soboty od 10.00 do 15.00.