Platynowy dzień w Koninie

Inauguracja działalności nowego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży Libet Platinum w Koninie już za nami! To były dwa naprawdę intensywne Dni Otwarte, podczas których nie zabrakło szkoleń, pokazów, konsultacji oraz innych atrakcji dla odwiedzających.

Hurtownia Kostki Brukowej w Koninie 12 i 13 września br. świętowała wraz Klientami, Wykonawcami i przedstawicielami Libet Dni Otwarte połączone z inauguracją działalności Autoryzowanego Punktu Sprzedaży Libet Platinum. Wydarzenie swoją obecnością uświetnili prezes zarządu Libet S.A., Thomas Lehmann, który wygłosił krótkie przemówienie witając jednocześnie przybyłych gości.

W punkcie sprzedaży przy ul. Poznańskiej 192 w Koninie od samego rana liczyć można było na moc wrażeń. W ciągu dwóch dni do dyspozycji odwiedzających był ogród pokazowy prezentujący przykłady zaaranżowanych nawierzchni brukowanych i elementów małej architektury z wykorzystaniem produktów Libet. Od rana odbywały się także spotkania i konsultacje z projektantem nawierzchni pod hasłem „Nowoczesne tarasy – płyty Maxima, Trawertyn”. Dużym zainteresowaniem cieszył się również cykl prezentacji stricte praktycznych, dotyczących zabudowy i montażu produktów Libet. W szczególności pokazano montaż płyt tarasowych na wspornikach, różne sposoby wykonania tarasu, fugowania oraz impregnacji na przykładzie linii produktów Libet Impressio. Nie zabrakło też tematu eko-nawierzchni opartych o designerski Stream Line. Dodatkową atrakcją, kończącą Dni Otwarte i platynową inaugurację, był konkurs wiedzy skierowany do wykonawców.