fbpx

Elegancja, trwałość, wygoda – ogrodzenia Maxima i Split z linii Libet Completto

Ogrodzenie to ważny element wykończenia posesji. Stworzone na bazie odpowiednich materiałów zapewnia jej mieszkańcom bezpieczeństwo, prywatność i komfort użytkowania. Niejednokrotnie stanowi przy tym wizytówkę całego terenu. Powinno być więc atrakcyjne wizualnie i spójne z wyglądem budynku, który otacza. Kolekcja Libet Completto zawiera rozmaite propozycje wyrobów betonowych, dostosowanych do popularnych obecnie trendów aranżacyjnych. Należą do nich ogrodzenia Maxima i Split.

System ogrodzeniowy Maxima oferuje znakomite połączenie nowoczesnego designu z ponadczasową funkcjonalnością. W jego skład wchodzą antracytowe bloki (dwa rozmiary) o gładkich bokach, zwieńczone minimalistycznym, płaskim daszkiem. Odpowiednio wykorzystane doskonale uzupełnią aranżacje, w których zastosowano betonowe płyty tarasowe czy gresy porcelanowe.

Druga propozycja z kolekcji Libet Completto, czyli ogrodzenie Split, to praktyczny zestaw bloczków
(2-, 3- lub 4-stronnie splitowanych) i daszków (dwuspadowy, 2-stronnie splitowany, prosty 4-stronnie splitowany), wyróżniających się intrygującą, nieregularną fakturą. W połączeniu z bogatą paletą dostępnych kolorów umożliwia ona tworzenie konstrukcji, obok których trudno jest przejść obojętnie.

Ogrodzenia Split i Maxima świetnie komponują się z innymi materiałami, np. drewnianymi przęsłami czy metalowymi bramami, dzięki czemu sprawdzą się jako element posesji utrzymanych w różnych stylistykach. Produkty posiadają też swoje odpowiedniki w innych pozycjach z oferty Libet (stopnie schodowe Split i Maxima, płyty systemu Maxima, palisada Split) Do tego, w obu wariantach ogrodzeniowych zastosowano nowoczesny system ALS (Anti Liquid System), ograniczający występowanie na ich powierzchni plam i wykwitów.

Skontaktuj się z nami

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0
Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.