fbpx

Mocny detal – kolekcja betonowych elementów dekoracyjnych Libet Stampo

Aby skutecznie podkreślić nowatorstwo aranżu wystarczy czasem jeden odważny i wyjątkowo designerski akcent. Z myślą o kreowaniu wyrazistej, nowoczesnej, a zarazem oszczędnej w ozdobniki przestrzeni powstała kolekcja dekoracyjnych elementów Libet Stampo. Linia ta to sprawdzony sposób na stworzenie kompozycji wyróżniającej się wśród okolicznych posesji oraz przykuwającym wzrok urozmaiceniem monotonnego krajobrazu miejskiego.

Dekoracyjne elementy betonowe z kolekcji Libet Stampo to unikatowy oraz odważny dodatek dla modernistycznej przestrzeni. Zaprojektowane z niebywałą precyzją betonowe bloki pozwalają szybko i efektownie podnieść walory estetyczne dowolnego aranżu oraz mogą stać się budulcem ciekawych kompozycji. Kolekcja Libet Stampo składa się z pięciu elementów, których znakiem rozpoznawczym jest urok surowego betonu oraz geometryczna forma. Najwięcej możliwości aranżacyjnych stwarza bez wątpienia klasyczny sześcian (50x50x50 cm), który może pełnić rolę stołu, ławki, bądź służyć jako miejsce do ekspozycji najciekawszych roślin ogrodowych. Bardziej wyrafinowany, choć jednocześnie nowatorski efekt uzyskamy decydując się na nowość w kolekcji, jaką jest plaster miodu (78x90x45 cm), dostępny w wersji pełnej i ażurowej. Poszczególne oczka pozwalają na tworzenie dowolnych form, które urozmaicą krajobraz oraz staną się funkcjonalnym dopełnieniem przestrzeni. Układając kilka takich sześciokątnych bloków jeden na drugim możemy szybko wznieść ażurowy murek, który pozwoli ciekawie wyeksponować drobne rośliny oraz inne ozdobne detale. Dwa plastry miodu ustawione poziomo zamienią się z kolei w solidną podporę dla przydomowej ławki. Ciekawy rezultat przyniesie również wykorzystanie tych przestrzennych brył w roli kwiatowych donic, pozwalających nadać barwnym rabatom modernistycznego szyku. W linii Libet Stampo odnajdziemy także inne propozycje, pozwalające ciekawie zaprezentować roślinność. Dedykowana temu zadaniu jest bowiem donica, której surowa rzeźba sześcianu i prostopadłościanu, pionowego bądź poziomego, nawiązuje tak do klasycznych kwiatowych skrzynek, jak i masywnych, kamiennych donic. Jeśli nie tyle zależy nam na funkcjonalności wykorzystywanych elementów dekoracyjnych, ale również na aspekcie wizualnym, nasze oczekiwania z pewnością spełnią kule Stampo. Piłka golfowa (Ø60 cm) to propozycja nie tylko dla miłośników wibrafonowych dyscyplin sportowych, ale i dla osób potrafiących docenić kunszt i precyzję wykonania elementów tej kolekcji. Siatka delikatnych wgłębień pozwoli nam podziwiać grę światła i cienia na betonowej powierzchni, w naturalny sposób podkreślając jej z pozoru delikatną fakturę. Natomiast kulę o gładkiej powierzchni, dostępną  w  trzech wymiarach (Ø90 cm, Ø60 cm, Ø30 cm), można wykorzystać zarówno w niewielkim ogródku, jak i w rozległej przestrzeni miejskiej.

Kolekcja Libet Stampo to sprawdzony sposób na stworzenie szykownej i modnej aranżacji bez względu na to, czy zależy nam na kreowaniu przestrzeni w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, modernistycznym, czy też industrialnym.

infografika_libet

Skontaktuj się z nami

Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.