fbpx

Oryginalna ścieżka w ogrodzie

Pomysłowość w aranżacji ogrodowych ścieżek często ograniczana jest przez rodzaj materiału nawierzchniowego i sposób jego montażu. Wybierając gres porcelanowy Libet Ceramic możemy pozwolić sobie na nieskrępowaną kreatywność, ponieważ płyty mogą być układane na każdej powierzchni i niemal każdym dostępnym sposobem.

Włoskie gresy porcelanowe EVO_2/ETM to wyjątkowy design, doskonałe parametry technicznie i funkcjonalność. Dzięki tym zaletom płyty znajdują zastosowanie nawet w najbardziej wymagających przestrzeniach, także tych znajdujących się w ogrodzie.

Ciekawym rozwiązaniem na aranżację ścieżek jest bezpośrednie ułożenie gresu porcelanowego na trawie. To prosty i szybki sposób sprawiający, że ogrodowe dróżki czy posadzka w altanie zyskają na oryginalności, a dodatkowo nie zaburzą naturalnego charakteru roślinności. Decydując się na montaż płyt na trawie nie tylko zachowujemy zieleń, ale także zapobiegamy uszkodzeniom, wywołanym przez duży ruch oraz zapewniamy odpowiedni odpływ wody do gruntu.

Taki sposób montażu jest niezwykle szybki i prosty – nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani wiedzy – możemy go wykonać samodzielnie, a dokładne wskazówki jak to zrobić znajdują się w naszym filmie. Zapraszamy do obejrzenia!

Skontaktuj się z nami

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0
Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.