fbpx

Oryginalny i funkcjonalny taras – płyty tarasowe Soledo i Tierra

Taras to komfortowy łącznik między domem a ogrodem, który bardzo często staje się naszym ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu. Warto więc zadbać o odpowiedni dobór materiałów, z których zostanie wykonany.

Płyty zostały wycofane z oferty w 2019

Przy tworzeniu oryginalnej, funkcjonalnej i trwałej nawierzchni tarasu znakomicie sprawdzają się stylowe płyty Soledo i Tierra z kolekcji Libet Impressio. Obie propozycje charakteryzują się wyjątkową fakturą inspirowaną wyglądem naturalnego kamienia. Ponadto, płyty dostępne są w dwóch formatach (kwadrat o wymiarach 40 x 40 cm oraz prostokąt o wymiarach 40 x 60 cm), co otwiera ogromne możliwości aranżacyjne. A dzięki zastosowaniu wysokiej jakości surowców oraz impregnacji przeprowadzonej już na etapie produkcji, gwarantują one funkcjonalność i komfort użytkowania, przejawiające się m.in. w odporności na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, powstawanie plam i przebarwień, a także w łatwości utrzymania produktów w czystości. Zarówno Soledo, jak i Tierra mogą być montowane na wspornikach, co pozwala na wykonanie tarasu wentylowanego. Technologia ta gwarantuje lepszą izolację termiczną, a dodatkowo umożliwia proste i szybkie ułożenie nawierzchni.

Soledo występuje w kolorach: ciemnobeżowym, stalowym oraz biało-szarym, natomiast Tierra dostępna jest w odcieniach jasnobeżowym, jasnoszarym i antracytowym. Delikatne refleksy na jej powierzchni wyjątkowo efektownie prezentują się w promieniach słońca, podkreślając oryginalny charakter stworzonej aranżacji.

Płyty Tierra i Soledo sprawdzą się zarówno w aranżacjach tarasów w stylu nowoczesnym, jak i w klasycznym czy rustykalnym.


Zobacz także: tarasy z kostki brukowej

Skontaktuj się z nami

Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.