fbpx

Przełamać nudę – stopnie schodowe Madera i Trawertyn

Stopnie z kolekcji Libet Completto to sprawdzone produkty, przy pomocy których jesteśmy w stanie stworzyć komfortowe i efektowne schody w ogrodzie. Rodzina tych praktycznych wyrobów poszerzyła się o dwa nowe wzory nawiązujące do naturalnych materiałów. Elementy Trawertyn i Madera stanowią współczesną interpretację kamienia i drewna.

stopien trawertynSchody pełnią głównie funkcję użytkową, umożliwiając przemieszczanie się pomiędzy  strefami zlokalizowanymi na różnych wysokościach, dlatego też muszą być funkcjonalne i bezpieczne. Wykonane według odpowiedniego projektu i na bazie dobrze dobranych materiałów, są ważnym wyznacznikiem komfortu w różnych częściach ogrodu, zapewniając dostęp do domu, umożliwiając wyjście z podwyższonego tarasu lub po prostu ułatwiając poruszanie się po terenie, na którym występują różnice poziomów. Szczególnie w wyeksponowanych miejscach,np. przy wejściu do budynku, warto uczynić z nich element dekoracyjny.

Sposobów wykończenia ogrodowych schodów i schodków jest wiele. Istotną pomoc dla inwestorów stanowią produkty Libet, dzięki którym w szybki i prosty sposób można wybudować ergonomiczne i estetyczne stopnie. Propozycje z linii Libet Completto nie tylko są bardzo funkcjonalne, ale też atrakcyjne pod względem wizualnym. Kolekcję tę poszerzono o stopnie Madera i Trawertyn, wykonane w technologii wet-cast, która pozwala na wierne oddanie cech wizualnych naturalnych materiałów.

Madera doskonale sprawdzi się np. w rustykalnym otoczeniu za sprawą wyjątkowego odwzorowania wyglądu drewna. Dzięki dwóm nieszablonowym kolorom – bianco  (kremowy) oraz grigio (ciemnoszary), z powodzeniem może też być stosowana w nowoczesnych aranżacjach. Z kolei Stopnień Trawertyn, jak wskazuje już sama nazwa, nawiązuje do naturalnego kamienia. Wyróżnia się porowatą strukturą charakterystyczną dla tego rodzaju skał. Prostota formy i surowe oblicze tych elementów czyni z nich świetne uzupełnienie nowoczesnej, minimalistycznej architektury. Obie propozycje idealnie dopasowane zostały do płyt tarasowych, które w ofercie Libet mają analogiczne nazwy . Dzięki temu z ich użyciem bez trudu można skomponować spójną ogrodową aranżację.

Skontaktuj się z nami

Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.