fbpx

Tarasy

Tarasy należą do najprzyjemniejszych miejsc w domu. To przedsionek ogrodu, na którym możemy wypoczywać w rodzinnym gronie, zjeść pyszny posiłek ze znajomymi lub zrelaksować się przy dobrej książce i kawie po ciężkim dniu.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo – tarasy z kostki brukowej

Niezwykle ważne jest odpowiednie dobranie materiału, z którego zostanie wykonany taras. Aby służył nam przez długie lata, powinniśmy zdecydować się na trwały, funkcjonalny i odporny na skrajne warunki atmosferyczne budulec.

Równie ważne jest dopasowanie wyglądu kostki brukowej czy płyt tarasowych do stylu, w jakim utrzymany jest dom czy ogród. Wszystkie te cechy doskonale łączy w sobie szlachetna kostka brukowa, solidna i wytrzymała, ale również piękna i komfortowa w użytkowaniu , a dzięki dużej ilości dostępnych wzorów, kolorów i kształtów – możliwa do wykorzystania w dowolnej aranżacji.

Duże możliwości aranżacji – płyty tarasowe

Jeśli zaś wolą Państwo tarasy z kamienia warto przyjrzeć się płytom z kolekcji Libet Impressio. Ich kształt doskonale komponuje się z przestronnymi tarasami i ogrodami, dając ogromne możliwości ciekawej aranżacji przestrzeni z charakterystycznym motywem powierzchni kamienia w roli głównej.

Miłośnicy nowoczesnego wzornictwa mogą też sięgnąć po systemowe rozwiązania spod znaku Maxima, wprowadzające do przestrzeni harmonijną, ale wyrazistą stylistykę. Propozycje Libet Impressio to przy tym odporność, trwałość, a także łatwość montażu i utrzymania w czystości.

Do zadań specjalnych – płytki gresowe z gresu porcelanowego

W domu, na tarasie, w ogrodzie, przy basenie i wszędzie, gdzie potrzebny jest wyjątkowo wytrzymały materiał, tam idealnie sprawdzi się gres porcelanowy. Płyty z gresów porcelanowych to uniwersalne rozwiązanie nawierzchniowe, które umożliwia kompleksowe zagospodarowanie przestrzeni w wybranym stylu. Łącząc wysokie standardy użyteczności z atrakcyjnym wyglądem, znakomicie sprawdzają się w rozmaitych miejscach.

Coraz częściej korzysta się przy nich z nowoczesnej techniki montażu na wspornikach tarasowych, tworząc tzw. tarasy wentylowane. Nie wymaga ona skomplikowanych prac, jest szybka, prosta i zapewnia trwały, estetyczny efekt, połączony z komfortem użytkowania. A powstająca w ten sposób stabilna konstrukcja tarasów wentylowanych eliminuje niedogodności związane z odspajaniem elementów czy infiltracją wody, jest łatwa w demontażu i umożliwia ukrycie pod powierzchnią instalacji, np. elektrycznej.

Skontaktuj się z nami

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0
Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.