fbpx

Wszechstronność, elegancja i trwałość – gresy porcelanowe EVO_2/E™

Wybierając materiały do aranżacji nawierzchni, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich trwałość czy funkcjonalność, ale też na walory estetyczne. Przykładem produktu, który łączy w sobie wszystkie te cechy, jest gres porcelanowy EVO_2/E™ z kolekcji Libet Ceramic.

Płyty gresowe EVO_2/E™ charakteryzują się bardzo wysokimi parametrami technicznymi. Specjalna technologia produkcji sprawia, że cechuje je praktycznie zerowa nasiąkliwość, dzięki czemu są wyjątkowo odporne na zaplamienia. Co więcej, niemal nie poddają się działaniu kwasów, środków chemicznych i soli, dlatego też można czyścić je przy użyciu silnych preparatów, nie ryzykując przy tym uszkodzeniem nawierzchni. Warto też zwrócić uwagę na ich dużą wytrzymałość na obciążenia (ponad 1000 kg na jedną płytę o wymiarach 60 x 60 x 2 cm), mrozoodporność oraz bardzo wysoki stopień antypoślizgowości (R11). Wszystko to czyni z gresów porcelanowych materiał o wszechstronnym zastosowaniu, który można wykorzystywać na tarasach, schodach, ścieżkach, w otoczeniu basenów czy w miejscach szczególnie narażonych na zabrudzenia, np. przy ogrodowym grillu.

Oryginalne wzory, zróżnicowany montaż

Poza aspektami funkcjonalnymi, do zalet płyt gresowych z kolekcji Libet Ceramic należy też zaliczyć wyjątkowy design. Bogata kolekcja zróżnicowanych interpretacji kamienia, drewna i betonu zachwyca odwzorowaniem naturalnych struktur, charakterystycznych dla tych materiałów. Wielość dostępnych kolorów, kształtów i faktur sprawia, że z pomocą gresów porcelanowych EVO_2/E™ z łatwością stworzymy oryginalną i estetyczną nawierzchnię, która będzie spójna z zastosowanymi już rozwiązaniami aranżacyjnymi oraz doskonale wpisze się w wybraną estetykę. Na pochwałę zasługuje też precyzja wykonania płyt oraz ich uniwersalne rozmiary i kształty, które pozwalają na uzyskanie równej nawierzchni nawet na bardzo dużym obszarze. Co ważne, produkty Libet Ceramic można układać na wiele sposobów – na klej, bezpośrednio na trawie lub żwirze, a także na wspornikach. Ta ostatnia metoda jest nie tylko wyjątkowo szybka, wygodna i ekologiczna, ale też bardzo trwała, gdyż pozwala na prosty demontaż płyt, np. w celu naprawy przebiegającej pod nimi instalacji.

Skontaktuj się z nami

Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.