fbpx

Wyjątkowe kolory nawierzchni – produkty z grupy Colormix

Mieniący się wieloma odcieniami melanż kolorystyczny to niezawodny sposób na intrygującą i naturalną nawierzchnię. Taki efekt można uzyskać, sięgając po kostki Colormix z kolekcji Libet Decco. Bogata paleta kolorystyczna w połączeniu z różnymi kształtami i rozmiarami pozwala tworzyć piękne aranżacje w dowolnym stylu.

Wybór koloru to jedna z podstawowych decyzji, jakie podejmujemy, planując ogrodowe nawierzchnie. To on w dużej mierze wpływa na rezultat końcowy i charakter całej przestrzeni. Warto pamiętać, że obok materiałów o jednolitych barwach, mamy do dyspozycji również takie, które łączą kilka odcieni. Doskonale sprawdzają się one jako urozmaicenie tarasów, ścieżek podjazdów czy rozległych terenów.

Idealny miks kolorystyczny

Libet Decco Colormix to grupa produktów stworzonych z myślą o osiągnięciu właśnie takiego efektu. Różnorodne odcienie uzyskiwane są dzięki zastosowaniu specjalnych mieszanek betonowych. Ponieważ kostka produkowana jest z naturalnych składników, w poszczególnych partiach materiału może wystąpić przewaga danego odcienia. Z tego względu, aby uniknąć wielkopowierzchniowych różnic w odcieniach nawierzchni, w trakcie układania należy przestrzegać tzw. zasady trzech palet. Polega ona na pobieraniu materiału jednocześnie z trzech palet, przy czym powinno się to odbywać się w pionie, a nie warstwami.

W grupie Colormix znajdziemy również produkty wytwarzane przy zastosowaniu nowoczesnej technologii barwienia Color Flex. Dzięki niej każdy z elementów posiada pełną paletę barw. Chcąc mieć pewność prawidłowego rozłożenia kolorów na nawierzchni, również w tym przypadku warto zastosować przy układaniu zasadę trzech palet.

Do wyboru do koloru

Nawierzchnię z niepowtarzalnym melanżem wprowadzić można w zasadzie do każdej ogrodowej aranżacji. Bez względu na styl budynku czy wielkość posesji, w ofercie produktów Colormix znajdziemy wzory, które będą pasowały do zaplanowanej przez nas wizji przestrzeni. Wybierać można spośród wielu barw – od intensywnych kolorów jesieni, poprzez delikatne beże i neutralny popiel, aż do głębokiego odcienia karbonowego.

Szeroka paleta kolorów to jednak nie wszystko. Możliwości aranżacyjne tej grupy wynikają też z różnorodnych kształtów i faktur. Przykładowo prostokątne płyty Innovatio to idealne uzupełnienie architektury modernistycznej. Natomiast inspirowana kamiennym brukiem kostka Stone Road świetnie wpisze się w klasyczne otoczenie i tradycyjne stylizacje. Tworzenie wymarzonego ogrodu ułatwi również szeroki zakres wymiarowy – od niewielkiej kostki Pepito (10 x 10 cm) po okazałe rozmiary wspomnianej płyty Innovatio (80 x 20 cm). Warto wreszcie zwrócić uwagę na systemy kostek, składające się z kilku kompatybilnych formatów, takie jak Akropol, Via Trio czy Piccola. Zapraszamy do kolorowego świata Linii Decco Colormix.

Skontaktuj się z nami

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0
Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.