fbpx

Zalety kostek i płyt betonowych

Nawierzchnie wokół domu powinny być nie tylko trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne, ale też estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości. Wymagania te spełniają wysokiej jakości wyroby z betonu.

Libet Decco-Aspero-Via Trio_antracyt5Współczesne kostki brukowe i betonowe płyty tarasowe są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz mało nasiąkliwe. Dobrane zgodnie z zakładanym charakterem eksploatacji i ułożone na prawidłowo wykonanej podbudowie tworzą funkcjonalne rozwiązania na tarasach, ścieżkach ogrodowych, chodnikach, dziedzińcach, placach czy podjazdach.Wykazują też wysoką mrozoodporność, dobrze znoszą zmiany temperatur i nie blakną pod wpływem promieni słonecznych. Nawierzchnie z tych materiałów są estetyczne i łatwo utrzymać je w nienagannym stanie. Nie wymagają bowiem skomplikowanych zabiegów konserwujących ani pielęgnacyjnych.

Wysokiej jakości wyroby betonowe produkowane są ze szlachetnych surowców i przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Kostki z grupy Libet Decco oraz większość płyt Libet Impressio dodatkowo zabezpiecza się specjalnym systemem ALS (Anti Liqiud System). Polega on uszczelnianiu produktów od wewnątrz, co znacznie zmniejsza ich nasiąkliwość,wpływając  na ograniczenie powstawania plam, przebarwień, wykwitów i zazielenień.

Wyroby betonowe występują w wielu kształtach oraz różnorodnych wzorach i odcieniach, a na rynku regularnie pojawiają się nowe modele. Ich duży wybór pozwala na stworzenie nawet bardzo abstrakcyjnych nawierzchni. W ofercie Libet znajdziemy m.in. funkcjonalne płyty z systemu Maxima, które znakomicie wpisują się we współczesne trendy aranżacyjne. Taka stylistyka jest także bliska kostkom z kolekcji Decco Monocolor, których znakiem rozpoznawczym jest jednorodna, a jednocześnie wyrazista kolorystyka. Dla miłośników większego zróżnicowania barw znakomitym rozwiązaniem będą natomiast propozycje kostek wykonanych w technologiach Colormix lub Color Flex, a także produkty  śrutowano-szczotkowane (Decco Aspero), płukane (Decco Elegante) lub postarzane (Decco Antico).Dzięki specjalnym procesom obróbki charakteryzują się one wyjątkowymi fakturami. Więcej informacji o unikatowych właściwościach wyrobów, reprezentujących poszczególne kolekcje, w zakładce Produkty.

W realizacji skomplikowanych projektów pomocna będzie też bogata oferta wyrobów uzupełniających, w której znajdziemy gotowe stopnie, palisady czy ogrodzenia.

Produkty z inspiracji:

Skontaktuj się z nami

Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.