fbpx

Funkcjonalny ogród na lata

Do stworzenia ogrodu, który będzie nie tylko piękny, ale też funkcjonalny, potrzebne są: przemyślany, kompleksowy projekt, wysokiej jakości materiały i prawidłowe wykonanie. Jakie produkty mogą pomóc w realizacji tego niełatwego zadania?

Cegła SplitW większości ogrodów kluczową rolę odgrywa roślinność – zadbany trawnik, pachnące kwiaty czy piękne, kolorowe krzewy. To dzięki nim posesja nabiera życia i staje się bardziej przytulna. Jednak w przydomowej przestrzeni liczy się jeszcze komfort użytkowników, który w dużej mierze zależy od właściwie zaplanowanych ścieżek, podjazdów, ogrodzeń czy stref wypoczynku. O ostatecznym efekcie zadecyduje to, czy aranżacja została dopracowana w każdym detalu. Pomocna może się okazać linia Libet Completto, w której znajdziemy bogatą gamę wszechstronnych materiałów. Bez trudu wybudujemy z nich murki, palisady, rabaty i inne elementy, które wprowadzą do otoczenia pożądany, niebanalny styl oraz niezbędną funkcjonalność. Szczególną rolę mają tu do spełnienia schody – łączą one wyniesiony taras z resztą terenu, organizują komunikację przy występujących na nim różnicach poziomów, ale też zdobią i urozmaicają przestrzeń. Stopnie Madera, Maxima, Trawertyn czy Split z linii Libet Completto to specjalnie przygotowane produkty, z pomocą których stworzymy efektowne, a co najważniejsze – bezpieczne i wygodne schody.

W funkcjonalnym ogrodzie nie ma miejsca na przypadkowość, a każdy detal powinien spełniać określone zadanie, uwzględniając specyfikę całej aranżacji. Wartość estetyczna musi zatem iść w parze ze względami praktycznymi. Połączenie walorów wizualnych z użytecznością znajdziemy z pewnością w linii Libet Stampo. Plaster Miodu, Sześcian, Donica, Kula i Piłka golfowa sprawdzą się zarówno jako bardzo komfortowe, przydatne rozwiązania (np. meble, ograniczniki wjazdu), jak i jako elementy małej architektury, sprawiające, że przestrzeń staje się niepowtarzalna.

Aranżując ogród, pamiętajmy, że jest to miejsce, które ma nam służyć przez wiele lat. Musi być więc rozplanowane w przemyślny, perspektywiczny sposób. A taka długofalowa koncepcja zawsze powinna uwzględniać też wybór materiałów, które po prostu wytrzymają próbę czasu i będą odporne na trudne warunki atmosferyczne.

Skontaktuj się z nami

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0
Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.