fbpx

Klej do betonu 2 w 1

ogrodzenie strukturalne
Produkty Libet to nie tylko piękna nawierzchnia, ścieżki ogrodowe, tarasy czy schody. Idealnym uzupełnieniem aranżacji wykonanej ze szlachetnych kostek brukowych czy płyt tarasowych są elementy małej architektury stworzone np. z produktów Libet Completto. Estetyczne ogrodzenia, murki i kwietniki stanowią funkcjonalne rozwiązania o niezaprzeczalnych walorach wizualnych. Idealnie nadają się do podkreślenia wybranych elementów czy wydzielenia w ogrodzie określonych stref.

Sprawdzony klej do betonu

Libet Klej do betonu 2 w 1 umożliwia każdemu samodzielne stworzenie oryginalnych elementów aranżacji otoczenia posesji bez konieczności rozrabiania klejów cementowych. To jednoskładnikowy, bezbarwny klej-uszczelniacz na bazie polimeru, utwardzający się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu lub klejonych elementach.

Klej ten wykorzystywany jest głównie do łączenia produktów Libet Completto. Cały proces jest niezwykle łatwy i szybki, nie wymaga specjalnego przygotowania – wystarczy oczyszczenie powierzchni i użycie odpowiedniego aplikatora do kartuszy.

klej do betonu

Kiedy będzie przydatny klej do betonu?

Libet Klej do betonu 2 w 1 doskonale sprawdza się w przypadku budowania i uszczelniania ogrodzeń oraz murów zbrojonych, a także tworzenia niskich murków i kwietników (np. z cegły splitowanej, kostki Natulit Massimo, palisady splitowanej układanej w orientacji poziomej, gazonów).

nakładanie kleju do betonu

Skontaktuj się z nami

Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.