fbpx

Wyjątkowe schody w ogrodzie z produktów Libet Completto

Wygodne, bezpieczne, trwałe, a jednocześnie efektowne i dopasowane do pozostałych elementów aranżacji –takie powinny być idealne schody ogrodowe. Wymagania te pomogą spełnić gotowe stopnie z kolekcji Libet Completto.

Stopien maderaO funkcjonalności posesji w dużej mierze przesądza dobra komunikacja. Standardowo realizuje się ją  przede wszystkim poprzez podjazd i ścieżki. Są jednak miejsca, gdzie płaskie nawierzchnie będą niewystarczające (wyraźne różnice poziomów w ukształtowaniu terenu, wejścia na taras lub bezpośrednio do budynku etc.). W wielu ogrodach niezbędne okazuje się wybudowanie mniejszych lub większych schodów. Odpowiednio zaaranżowane stanowić będą nie tylko niezbędne połączenie poszczególnych stref, lecz także atrakcyjną ozdobę otoczenia.

Szukając sposobu na stworzenie schodów ogrodowych, warto zwrócić uwagę na prefabrykowane stopnie, które znacznie ułatwią ich budowę. Gotowe elementy, spełniające wysokie wymagania użytkowe, znajdziemy w kolekcji Libet Completto.  Wykonane z dobrej jakości mieszanek betonowych są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i mają optymalne wymiary. A szeroka gama różnorodnych wzorów umożliwia dopasowanie ich do  całej koncepcji stylistycznej otoczenia.

Tegoroczną nowością w ofercie firmy Libet są stopnie Madera oraz Trawertyn, które komponują się z płytami tarasowymi o tych samych nazwach. Dzięki technologii produkcji wet-cast, z powodzeniem nawiązują one do ponadczasowego uroku naturalnych materiałów. Madera inspirowana jest wyglądem drewna, natomiast lekko porowata struktura Trawertynu znakomicie odzwierciedla powierzchnię naturalnego kamienia. Oba produkty dostępne są w dwóch kontrastowych, nowoczesnych kolorach – grigio i bianco.

Ciekawym designem pochwalić się mogą również stopnie Maxima, Split oraz Venetia. Uniwersalny stopień Maxima wchodzi w skład bogatej rodziny produktów, które pozwalają na harmonijne, kompleksowe zagospodarowanie przestrzeni. Ich prosta forma, duży rozmiar oraz intrygujące odcienie antracytu i popielu doskonale sprawdzają się w nowoczesnych aranżacjach. Stopień Split to natomiast świetna propozycja dla miłośników ogrodów klasycznych i rustykalnych. Jego splitowane, nierówne krawędzie do złudzenia przypominają ociosany blok skalny. Ostatni z produktów, elegancki i subtelny stopień Venetia stanowi natomiast subtelne połączenie koloru i faktury, które przypominają wapienną skałę. Z pewnością przypadnie on do gustu osobom stawiającym na stylowe, ponadczasowe rozwiązania.

Skontaktuj się z nami

Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.