Aktualności

thumb
17.06.2019

Nowe kostki Modulo

Poznajcie Modulo, naszą najnowszą propozycję wykorzystania niezwykłego potencjału kreacyjnego prostokątów i kwadratów. Korzystając z pełni sezonu budowlano-remontowego, wzbogaciliśmy kolekcje Decco Colormix i Decco Monocolor o nowe kostki. Modulo to bardzo praktyczny zestaw, w skład którego wchodzą dwa elementy w kształcie kwadratu oraz jeden prostokątny. Razem tworzą one atrakcyjne, geometryczne układy, sprawdzając się doskonale m.in. na dużych powierzchniach.

read more
thumb
07.06.2019

6000 dni bez wypadku

Początek czerwca 2019 przyniósł nam kolejny rekord w dziedzinie BHP. Zakład produkcyjny Libet w Libiążu osiągnął właśnie znakomity wynik – aż 6000 dni pracy bez wypadku. Specyfika pracy w zakładzie produkcyjnym, gdzie stale ma się styczność z ostrymi narzędziami i rozmaitymi maszynami, wiąże się z wieloma zagrożeniami. Okazji do nieszczęśliwego wypadku nie brakuje, dlatego tak istotne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Dbałość o zdrowie i komfort pracowników od lat stanowi priorytet w polityce Libet, a sukcesy osiągnięte na tym polu to efekt nie tylko odpowiednich procedur oraz szkoleń, lecz także rosnącej świadomości samych zatrudnionych.

read more
thumb
16.04.2019

Nowość w ofercie: środek do renowacji betonu Reno Plus

  Środek do renowacji betonu Reno Plus jest odpowiedzią na liczne zapytania naszych Klientów odnośnie sposobów na odświeżenie koloru płyt betonowych. Preparat łączy w sobie ochronne właściwości impregnatu z możliwościami, jakie daje farba do betonu.

read more
thumb
10.04.2019

Nowe wsporniki w ofercie Libet

Wsporniki tarasowe w dużym stopniu ułatwiają zabudowę tarasu. Nasza dotychczasowa oferta cieszyła się sporym zainteresowaniem, dlatego w najnowszym sezonie udostępniliśmy szerszą gamę podstawek pod płyty. Udoskonaliliśmy również technologię, w jakiej są one produkowane. Rozszerzona została zarówno oferta regulowanych jak i nieregulowanych wsporników. Dzięki temu wsporniki Libet będzie można stosować bez względu na wysokość tarasu wentylowanego.

read more
thumb
02.04.2019

Obrzeża Libet Bord w promocyjnej cenie

Ruszyła wiosenna promocja na innowacyjne obrzeża z linii Libet Bord. W nowych, niższych cenach dostępne są obrzeża w dwóch kolorach: zielonym oraz ceglastym. Dzięki nim estetyczne obrzegowanie ścieżki będzie jeszcze łatwiejsze. Więcej na temat Libet Bord można dowiedzieć się na stronie: www.libet.pl/libet-bord

read more
thumb
14.03.2019

Internetowe szkolenie dla architektów

Zapraszamy na internetowe szkolenie dla architektów, które odbędzie się 22 marca (piątek). Webinarium rozpocznie się o godzinie 11:00 i będzie prowadzone przez znanego i lubianego Eksperta Libet – Kamila Drewczyńskiego.

read more
thumb
13.03.2019

Nowy cennik Libet

Oferta Libet 2019/2020 nabiera ostatecznych kształtów. Już niedługo oddamy w Wasze ręce Trendbook, który wyznaczy kierunek przyszłych aranżacji. Pobrać będzie go można przez zakładkę Katalogi i Cenniki.

read more
thumb
25.02.2019

Gres plamoodporny sposobem na plamoodporny taras

Marzy Ci się taras bez plam? Jeśli tak, to idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie gres porcelanowy. Wykonane z tego materiału płyty tarasowe z łatwością poradzą sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami, na jakie narażona jest nawierzchnia tarasu.

read more
thumb
10.10.2018

Promocja na płytki elewacyjne Libet

  Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej akcji wyprzedażowej wybranych produktów z linii Libet Fassade – także tych spoza regularnej oferty! Od 10 października 2018 roku do wyczerpania zapasów obowiązują nowe, wyjątkowo niskie ceny na płytki elewacyjne

read more
thumb
09.10.2018

Test wytrzymałości płyt tarasowych

Poddaliśmy testom trzy różne materiały, które są wykorzystywane do tworzenia drewnianych tarasów. Próbom zostały poddane: tradycyjna deska drewniana, deska kompozytowa oraz gres drewnopodobny. Sprawdziliśmy, jak te różne materiały poradzą sobie z wyzwaniami, przed którymi prędzej czy później stanie każda płyta tarasowa.

read more
thumb
28.09.2018

Gres porcelanowy: właściwości (LibetTV)

Na naszym kanale Libet TV pojawiła się nowa produkcja. Tym razem pokazujemy, jak to jest na co dzień użytkować płyty wykonane z gresu porcelanowego. Dostępne w kolekcji Libet Ceramic płytki gresowe skradły serca naszych najbardziej wymagających klientów. Właściwości gresu porcelanowego: dobrze znoszą niekorzystne warunki atmosferyczne, są odporne na różnego rodzaju plamy, zwłaszcza wywołane przez pleśń i mchy, łatwo je utrzymać czystości (można je czyścić myjką ciśnieniową), są antypoślizgowe (R11). A tu można zobaczyć, jak teorie przekłada się na praktykę:

read more
thumb
19.06.2018

Film "Jak zamontować oświetlenie ogrodowe" na LibetTV

Kolejny filmik instruktażowy jest już dostępny na kanale YouTube LibetTV. Tym razem pokazujemy, jak zamontować oświetlenie ogrodowe. W nagraniu prezentujemy krok po kroku zasady montażu opraw z kolekcji Libet Light by LightPro. To pierwsza propozycja z planowanej serii materiałów poświęconych światłu w ogrodzie. Przedstawiliśmy w niej najważniejsze etapy instalacji wybranych modeli opraw. Nie wymagają one posiadania specjalnych uprawnień elektryka czy profesjonalnych narzędzi. Oferowane przez nas oświetlenie ogrodowe może szybko i bezpiecznie zainstalować każdy na własnej posesji.

read more
thumb
29.05.2018

Nowy serwis z oświetleniem ogrodowym

Do rodziny serwisów internetowych Libet dołączyła nowa platforma: www.light.libet.pl. Ogród jest zbyt piękną częścią domu, by nie widzieć go nocą! Właśnie dlatego nasza nowa strona została w całości poświęcona szerokiej gamie oświetlenia ogrodowego Libet Light by LightPro. W serwisie można znaleźć pełną ofertę opraw świetlnych (stojące, najazdowe, strumieniowe, ścienne i ozdobne) oraz wszystkie niezbędne akcesoria, które ułatwią samodzielną instalację oświetlenia. Bez wątpienia odmieniają one oblicze przestrzeni wokół nas.

read more
thumb
09.04.2018

Libet Inspiracje w nowej odsłonie

Wraz z inauguracją kolejnego sezonu udostępniamy zaktualizowaną wersję aplikacji Libet Inspiracje. Stanowi ona bardzo wygodne wsparcie dla osób poszukujących sposobów na stworzenie praktycznej i estetycznej aranżacji posesji.

read more
thumb
17.10.2017

Libet partnerem innowacyjnego serwisu e-commerce

Libet nieustanie stawia na rozwój swojej oferty, proponując klientom szeroką paletę produktów, wsparcie projektowe i wykonawcze oraz profesjonalne doradztwo. Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom firma nawiązała współpracę z nowym serwisem e-otoczenie.pl, oferującym kompleksową pomoc w aranżacji posesji.

read more
thumb
06.10.2017

Film poradnikowy o obrzeżach Libet Bord

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego filmu poradnikowego, zamieszczonego na kanale LibetTV.

read more
thumb
21.08.2017

4000 dni bezwypadkowej pracy w zakładzie w Mietkowie

Kolejny sukces Libet w zakresie BHP! Zakład produkcyjny w Mietkowie przepracował ponad 4000 dni bez wypadku. Serdecznie gratulujemy całej załodze i dziękujemy za dbałość o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

read more
thumb
26.05.2017

4000 dni bezwypadkowej pracy w zakładzie Libet w Krakowie

19 maja 2017 roku zakład Libet w Krakowie osiągnął wynik 4000 dni bezwypadkowej pracy. To już drugi przypadek, po ubiegłorocznym sukcesie załogi z Libiąża,  gdy w Libet możemy pochwalić się ponad dziesięcioletnim okresem bez wypadku…

read more
thumb
20.04.2017

Nowa aplikacja Libet Inspiracje

Wiosna to okres intensywnych poszukiwań pomysłów na mniejsze lub większe rewolucje w przydomowej aranżacji. Czasem jednak trudno jest ocenić, jak przeglądane rozwiązania będą finalnie komponować się z otoczeniem tarasu czy ogrodu. Z pomocą nadchodzi więc darmowa, autorska aplikacja Libet Inspiracje.

read more
thumb
05.04.2017

System Madera z nagrodą Inspiracje 2017

 Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że nasze płyty, stopnie i palisady Madera zdobyły główną nagrodę w konkursie Inspiracje 2017, w kategorii Outdoor.

read more
thumb
03.03.2017

Katalog Libet na sezon 2017/2018 już dostępny!

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu firma Libet zaprezentowała swój katalog produktowy 2017/2018. To obszerny zbiór pomysłów aranżacyjnych, praktycznych porad, inspirujących galerii,  opisów kompleksowych rozwiązań, a przede wszystkim niezbędnych informacji o aktualnej ofercie. Najnowsza propozycja Libet stanowić ma niezbędną pomoc oraz źródło inspiracji dla inwestorów, architektów i wykonawców.

read more
thumb
02.03.2017

Kolekcje Libet w zasięgu ręki – nowa aplikacja

Już wkrótce premiera naszego najnowszego projektu – darmowej, autorskiej aplikacji prezentującej aranżacje z wykorzystaniem produktów Libet.

read more
thumb
23.02.2017

Szkolenia Libet na start sezonu 2017

Firma Libet kolejny już raz zainaugurowała nowy sezon cyklem specjalistycznych szkoleń dla partnerów, wykonawców i architektów krajobrazu z całej Polski. Przez pierwsze dwa tygodnie lutego ponad 2000 osób wzięło udział w wykładach, pokazach i warsztatach dotyczących najważniejszych zagadnień branżowych.

read more
thumb
10.02.2017

Zakład na Żeraniu z 2000 dni bezwypadkowej pracy

Zakład produkcyjny Libet na warszawskim Żeraniu osiągnął właśnie świetny wynik 2000 dni pracy bez wypadku. To niewątpliwy sukces w obszarze BHP. Serdecznie gratulujemy całej załodze i dziękujemy za dbałość o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

read more
thumb
10.02.2017

Płyta Sundeck z nagrodą Perła Ceramiki UE 2016

Z radością informujemy o kolejnym wyróżnieniu zdobytym przez nasz produkt. Płyta gresowa Sundeck z kolekcji Libet Ceramic została nagrodzona  prestiżowym tytułem Perła Ceramiki UE 2016!

read more
thumb
20.09.2016

5000 dni bezwypadkowej pracy zakładu w Libiążu

Kolejny sukces Libet w zakresie BHP! We wrześniu zakład produkcyjny w Libiążu odnotował 5000 dni pracy bez wypadku. Serdecznie gratulujemy całej załodze i dziękujemy za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

read more
thumb
07.07.2016

Rozwój sieci Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Libet Platinium

Nawet pełnia sezonu urlopowego to w Libet bardzo aktywny czas. Dynamicznie rozwija się nasza sieć Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Libet Platinium. Wraz z nimi powstają kolejne ogrody wystawowe, będące źródłem niezliczonych aranżacyjnych inspiracji. Jak się prezentują? Zapraszamy na krótką wyprawę, w trakcie której można się im przyjrzeć z niecodziennej, podniebnej perspektywy (GALERIA).

read more
thumb
29.06.2016

Libet ponownie doceniony przez Wykonawców

Firma Libet po raz kolejny potwierdziła swoje znaczenie na rynku budowlanym. Podczas odbywającej się 23 czerwca br. gali wręczenia tytułów „Budowlanej Marki Roku 2016”,  producent triumfował w kategorii „Kostka brukowa”. W przepięknej scenerii Pałacu na wodzie hotelu VeneciaPalace w Michałowicach koło Warszawy nagrodę odebrała Katarzyna Nosalik, Dyrektor Marketingu w Libet S.A.

read more
thumb
06.05.2016

Sukces Libet w konkursie Inspiracje 2016! Płyta Maxima Rigato zwycięzcą w kategorii Outdoor

26 kwietnia w warszawskim domu handlowym Wolf Bracka odbyła się uroczysta na Gala Wręczenia Nagród w konkursie Inspiracje 2016. Wśród nagrodzonych produktów znalazła się płyta Maxima Rigato firmy Libet, która zdobyła nagrodę główną w kategorii Outdoor.

read more
thumb
11.03.2016

Nowy katalog produktów Libet już dostępny!

Miło nam poinformować, że nowy katalog produktów Libet na sezon 2016 jest już dostępny. Poza wieloma inspirującymi pomysłami na aranżację przydomowej przestrzeni znaleźć w nim można także informacje o naszej ofercie oraz właściwościach poszczególnych wyrobów.

read more
thumb
08.03.2016

Kolejny cykl szkoleń dla brukarzy i partnerów Libet zakończony

Pierwszy w tym sezonie cykl szkoleń dla brukarzy i pracowników punktów Libet Platinium dobiegł końca. Kolejna już edycja teoretyczno-praktycznych warsztatów miała na celu podniesienie kwalifikacji osób z branży brukarskiej. I tym razem szkolenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

read more
thumb
22.02.2016

Sukces na 13. Gali Builder Awards! Libet zdobywcą wyróżnienia Budowlana Firma Roku a prezes Thomas Lehmann nagrodzony tytułem Polski Herkules

18 lutego w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się 13. Gala Builder Awards. Podczas uroczystości firma Libet zdobyła nagrodę w kategorii Budowlana Firma Roku a prezes Thomas Lehmann został wyróżniony tytułem Polskiego Herkulesa. 

read more
thumb
18.02.2016

Kolejny sukces w obszarze BHP!

Zakład produkcyjny Libet w Pruszkowie osiągnął właśnie wspaniały wynik 3000 dni bezwypadkowej pracy. Serdecznie gratulujemy całej załodze i dziękujemy za dbałość o przestrzeganie zasad BHP!

read more
thumb
27.01.2016

Szkolenia Libet na start sezonu

W dniach 11-21 stycznia odbyły się szkolenia dla pracowników firmy Libet z poszczególnych regionów. Przy okazji organizowania warsztatów doszło do nawiązania współpracy ze specjalistami innych branż – partnerami technicznymi Libet.

read more
thumb
22.12.2015

Kolejne wyróżnienia zdobyte! Płyta Innovatio podwójnie nagrodzona w konkursie „Design dla konesera. Piękno, innowacja, prestiż 2015”

Grudzień to wyjątkowo owocny czas dla firmy Libet. W ostatnich tygodniach zdobyliśmy dwa ważne wyróżnienia przyznawane przez ekspertów branży budowlanej – statuetkę TOPBuilder 2016 oraz nagrodę w konkursie Dobry Design 2016. Tym bardziej miło jest nam poinformować o kolejnej wygranej, tym razem w konkursie „Design dla konesera. Piękno, innowacja, prestiż 2015”.

read more
thumb
17.12.2015

Libet laureatem Gali TOPBuilder 2016 oraz konkursu Dobry Design 2016

Ostatnie dni przyniosły nam dwa bardzo ważne wyróżnienia, które przyznawane są najbardziej prestiżowym materiałom z branży budowlanej. Statuetka TOPBuilder 2016 oraz wygranie konkursu Dobry Design 2016, wskazują zarówno na wysoką jakość, innowacyjność, jak i popularność nagrodzonych produktów.

read more
thumb
19.10.2015

Ogród Wystawowy Libet Platinium w Mokronosie otwarty

Zlokalizowany w podwrocławskim Mokronosie autoryzowany punkt sprzedaży Libet Platinium to kolejne już miejsce na mapie Polski, w którym podziwiać możemy szeroką ofertę producenta. Na powierzchni ponad 1000 m2 zaprezentowano znane z poprzednich kolekcji kostki brukowe i elementy małej architektury, które zestawiono z wprowadzonymi w tym roku na rynek włoskimi gresami z linii Libet Ceramic.

read more
thumb
28.09.2015

Wyniki konkursu architektonicznego firmy Libet i OW SARP

Pod koniec września rozstrzygnięty został otwarty konkurs ideowy organizowany przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich we współpracy z firmą Libet na koncepcję zagospodarowania przestrzeni publicznej pomiędzy ul. Jasną, Zgoda i Złotą w Warszawie.

read more
thumb
23.09.2015

Ekspozycja produktów firmy Libet w nowo otwartej Wzorcowni we Wrocławiu

Innowacyjne produkty nawierzchniowe firmy Libet od niedawna można podziwiać w zupełnie nowej odsłonie. Jedna ze stref Wzorcowni, otwartej niespełna dwa tygodnie temu we Wrocławiu, została zaaranżowana przy użyciu naszych materiałów. Zwiedzając ją będziemy mogli dokładnie przyjrzeć się wyjątkowej i designerskiej kolekcji gresów porcelanowych EVO_2/E™ z linii Libet Ceramic oraz kunsztownym i przyciągającym wzrok dekoracyjnym elementom betonowym z kolekcji Libet Stampo.

read more
thumb
21.09.2015

Płyta betonowa Innovatio firmy Libet nominowana w plebiscycie „Design dla Konesera. Piękno, innowacja, prestiż 2015”!

To już czwarta edycja konkursu „Design dla konesera” organizowanego przez magazyn Dobre Wnętrze. W tym roku jeden z naszych produktów – płyta betonowa Innovatio z kolekcji Libet Decco Monocolor, otrzymał nominację w kategorii: Meble oraz materiały wykończeniowe do ogrodu i na taras.

read more
thumb
24.07.2015

Libet przedstawia nowy katalog produktów EVO_2/E™

Przyjemność spędzania czasu w plenerze od zawsze stanowiła dla firmy Libet podstawę do tworzenia i dostarczania swoim klientom wyjątkowych produktów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom do stałej oferty wchodzi właśnie kolekcja płyt gresowych EVO_2/E™ Libet Ceramic. Seria produktów nawierzchniowych oraz specjalnych elementów dla przestrzeni publicznych i prywatnych wyróżnia się przede wszystkim wyjątkową estetyką i wysoką wytrzymałością. Z kolei dostępność w szerokim spektrum rozmiarów, kolorów i wykończeń pozwala kreować przestrzenie idealnie komponujące się z otoczeniem.

read more
thumb
29.06.2015

Libet z tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku 2015

26 czerwca 2015 roku odbyła się gala wręczenia tytułów „Budowlanej Marki Roku 2015”. Wydarzenie, podczas którego nagrody wręczono w 29-ciu kategoriach produktowych, zgromadziło nie tylko przedstawicieli producentów materiałów budowlanych, ale również delegatów organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszenia branżowe czy instytucje rządowe.

read more
thumb
15.06.2015

Projektanci na start – rusza konkurs architektoniczny

We współpracy z Oddziałem Warszawskim Stowarzyszenia Architektów Polskich ogłaszamy otwarty konkurs ideowy na koncepcję zagospodarowania przestrzeni publicznej pomiędzy ul. Jasną, Zgoda i Złotą w Warszawie. Do konkursu zapraszamy architektów i zespoły projektowe z kraju i zagranicy. Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 lipca 2015 roku.

read more
thumb
26.05.2015

Zapraszamy do Ogrodu Libet Design - Jarmark Świętojański na wrocławskim Rynku!

W samym sercu Wrocławia rozpoczął się niedzielę 24 maja – Jarmark Świętojański. Impreza, która potrwa jeszcze przez miesiąc i zakończy się 24 czerwca, to doskonała okazja dla wszystkich mieszkańców, jak i turystów goszczących w stolicy Dolnego Śląska do skorzystania z szerokiej oferty przygotowanej przez organizatorów. Targi smakowitych produktów, sklepiki oferujące własnoręcznie wykonane drobiazgi, skąpana w słońcu plaża i bajeczne ogrody – to tylko niektóre z wielu atrakcji czekających na odwiedzających.

read more
thumb
30.03.2015

Kolejny punkt Libet Platinium otwarty!

W Ciechanowie, wraz z firmą Kaba Monika Kaczyńska, 28 marca br. otworzyliśmy nowy punkt Libet Platinium. Głównym punktem programu był nowy ogród wystawowy, który powstał na powierzchni ponad 400 m2 – to tutaj przedstawiliśmy różne sposoby zabudowy kostek brukowych – nie tylko w kontekście nawierzchni. Ogród wzbogacony został o liczne elementy małej architektury – aranżacje ogrodzeń, murków i praktycznych rozwiązań na bazie produktów z segmentu Premium.

read more
thumb
17.03.2015

Nowość! Ponadczasowa moc kontrastu - nowa kolekcja kostek szlachetnych Libet Decco Monocolor

  Kontrastowe zestawienie czerni i bieli to ponadczasowy standard aranżacyjny, chętnie wykorzystywany przez dekoratorów, projektantów i architektów przestrzeni. Uniwersalne połączenie tych dwóch barw stało się również inspiracją dla firmy Libet do stworzenia najnowszej kolekcji kostek szlachetnych Decco Monocolor. Nowa linia produktów betonowych zróżnicowana została pod względem kształtów i rozmiarów, jednak wszystkie elementy oparte są na dwóch kolorystycznych skrajnościach: pergaminowej bieli i odcieniu antracytowym.

read more
thumb
27.02.2015

Builder Awards 2014 dla Libetu i prezesa Thomasa Lehmanna

Builder Awards 2014 dla Libetu i prezesa Thomasa Lehmanna a swoje osiągnięcia oraz pozycję na rynku Libet został nagrodzony tytułem Budowlana Firma Roku 2014, a prezes zarządu, Thomas Lehmann, tytułem Osobowość Roku. Oba tytuły przyznaje redakcja i rada programowa miesięcznika „Builder”.

read more
thumb
19.12.2014

Dobry Design 2015 dla płyt Maxima Trio

Płyty tarasowe Maxima Trio z naszej oferty zostały nagrodzone w konkursie Dobry Design 2015. Okazały się bezkonkurencyjne w kategorii Otoczenie Domu. Uroczysta ceremonia wręczenia statuetek odbyła się 10 grudnia 2014 roku w Centrum Konferencyjnym Muranów w budynku warszawskiego Muzeum Historii Żydów Polskich.

read more
thumb
04.12.2014

Czas na Toruń - 15. zakład produkcyjny Libet S.A.

Niedawno kupiona fabryka kostek brukowych w Toruniu jest piętnastym zakładem produkcyjnym spółki Libet w Polsce, a jednocześnie pierwszym w regionie kujawsko-pomorskim.

read more
thumb
12.11.2014

Inauguracja współpracy Libet i SAK

Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu (SAK) i Libet jako jego członek wspierający współdziałają na rzecz promocji i podnoszenia jakości polskiego krajobrazu. Tę współpracę zainaugurował nasz udział w 9. edycji konferencji „Współczesna architektura krajobrazu – trendy, technologie i praktyka” organizowanej przez SAK.

read more
thumb
03.11.2014

Design dla Konesera – mamy nominacje!

Z dumą informujemy, że nasze produkty – Stream Line i Maxima Trio – zostały nominowane do III edycji plebiscytu Design dla Konesera. Serdecznie zapraszamy do oddawania głosów poprzez stronę internetową konkursu (dział „Meble oraz materiały wykończeniowe do ogrodu i na taras) lub za pomocą kodów SMS dostępnych w listopadowym wydaniu Dobrego Wnętrza. Osoby, które oddadzą swój głos w konkursie mogą zdobyć atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów plebiscytu i magazyn. Gorąco zachęcamy do głosowania! [Not a valid template]

read more
thumb
27.10.2014

Wirtualnie po ogrodach wystawowych Libet Design

Możesz odkrywać piękno Ogrodów Wystawowych Libet Design w Łodzi oraz Libiążu zawsze, kiedy tylko masz na to ochotę. Zapraszamy na wirtualny spacer po tych niezwykłych przestrzeniach, gdzie poznasz bogactwo materiałów nawierzchniowych firmy Libet i zobaczysz jak ogromne drzemią w nich możliwości aranżacyjne.

read more
thumb
15.09.2014

Platynowy dzień w Koninie

Inauguracja działalności nowego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży Libet Platinum w Koninie już za nami! To były dwa naprawdę intensywne Dni Otwarte, podczas których nie zabrakło szkoleń, pokazów, konsultacji oraz innych atrakcji dla odwiedzających.

read more
thumb
09.09.2014

Bez wypadku

3.000 dni bez wypadku w krakowskim zakładzie Libet Zakład produkcyjny Libet w Krakowie osiągnął rewelacyjny wynik 3.000 dni bez wypadku. To drugi, po zakładzie w Libiążu, taki rekord w całej historii firmy. Gratulujemy!

read more
thumb
28.07.2014

Układanki z kostek brukowych Iberia

Ażurowa kostka Iberia firmy Libet jest produktem atrakcyjnym wizualnie, o wysokich walorach użytkowych i – co bardzo ważne – przyjaznym dla środowiska naturalnego. Jej oryginalny kształt pozwala na tworzenie różnorodnych wzorów nawierzchni biologicznie czynnej, zapewniającej prawidłowe funkcjonowanie ekosystemu. Technologia układania Iberii jest taka sama jak innych kostek brukowych.

read more
thumb
16.07.2014

Aristoni – pierwsza płyta gresowa w ofercie Libet

Libet właśnie poszerzył swoją ofertę o nową linię Libet Ceramic. Pierwszym produktem w nowej linii jest płyta gresowa Aristoni o grubości 2 cm.

read more
thumb
02.07.2014

Tierra – nowe płyty tarasowe firmy Libet

Nieprzeciętna uroda i wysokie parametry użytkowe to najważniejsze atuty nowych płyt tarasowych Tierra firmy Libet. Ułożony z nich przydomowy taras stanie się miejscem letniego relaksu w południowym stylu.

read more
thumb
30.06.2014

Nowy Ogród Wystawowy Libet Design w Libiążu

To już drugi Ogród Wystawowy Libet Design w Polsce. Zaaranżowany na terenie zakładu produkcyjnego w Libiążu otworzył swe podwoje 27 czerwca 2014 roku. Na ponad 1,5 tys. mkw. powierzchni prezentowany jest niemal cały asortyment firmy Libet, jak również przekrój możliwości aranżacyjnych i funkcjonalnych, jakie dają kostki brukowe i płyty tarasowe.

read more
thumb
18.06.2014

Libet znow doceniony!

W czerwcu br., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbyła się II Powszechna Wystawa Krajowa Konkurencyjna Polska. Libet znalazł się w prestiżowym gronie firm, które zaproszono do zaprezentowania się w części „Sukces dobrze zaprojektowany”. Honorowy patronat nad całym wydarzeniem objął Prezydent RP Bronisław Komorowski.

read more
thumb
25.05.2014

Wyraziste detale - beton architektoniczny w nowej odsłonie

Beton – przez lata niedoceniany – zdążył doczekać się wielu negatywnych skojarzeń. Jednak współczesna technologia produkcji sprawia, że dzięki różnym formom i fakturom, a także technikom barwienia materiał ten wraca do łask i cieszy się wśród inwestorów coraz większą popularnością. Cenią go przede wszystkim architekci – za jego surowy charakter i nieograniczone wręcz możliwości funkcjonalne czy dekoracyjne.

read more
thumb
16.05.2014

Libet partnerem SARP

W ubiegłym roku zostaliśmy oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Architektów Polskich. Podpisanie umowy o partnerstwie zobowiązuje zarówno Libet, jak i SARP do podejmowania wspólnych inicjatyw oraz działania na rzecz poprawy jakości architektury i jej otoczenia. Ponadto obecni i przyszli architekci oraz projektanci mają możliwość bezpośredniego korzystania z naszej wiedzy i doświadczenia. Jako Partner SARP aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach, których celem jest rzetelna informacja i edukacja.

read more
thumb
13.05.2014

Libet prezentował się na Targach Roślin i Architektury w Szczecinie

W ostatni weekend kwietnia (25-27.04.2014) po raz 16 odbyły się w Szczecinie Targi Roślin i Architektury Krajobrazu MIASTO OGRÓD – Zielony Design. W tym najważniejszym spotkaniu branży ogrodniczej udział wziął również Libet. Czołowy producent betonowych kostek brukowych i płyt tarasowych nie tylko zaprezentował swoją ofertę. Firmowe produkty zostały również wykorzystane do aranżacji Ogrodu Pokazowego.

read more
thumb
25.04.2014

Dwie funkcje jednej posesji

Wykonywanie pracy zawodowej w miejscu zamieszkania wydaje się atrakcyjną alternatywą szczególnie dla osób, które posiadają dom jednorodzinny, planują jego kupno lub budowę. Przystosowanie do pełnienia dwojakiej funkcji wymaga jednak nie tylko budynek. Zwiększony ruch pieszych i samochodów wiąże się z wykonaniem starannie przemyślanej koncepcji posesji i wymusza konieczność zastosowania niestandardowych rozwiązań.

read more
thumb
18.04.2014

Przestrzeń w kategoriach Premium

Oryginalne nawierzchnie mogą być atutem otoczenia nie tylko w centrach handlowych. W tym roku rusza Narodowy Program Rewitalizacji Miast – z funduszy europejskich do wydania będzie aż 25 mld zł. Libet, firma o ponad 20-letnim doświadczeniu w produkcji materiałów nawierzchniowych, aktywnie uczestniczy w poprawie jakości przestrzeni miejskiej.

read more
thumb
14.04.2014

Bloczki splitowane – sposób na mur z charakterem

System łamanych (splitowanych) elementów z betonu – pustaków do budowy ogrodzeń, to jedna z tegorocznych nowości w ofercie firmy Libet. Warto im się przyjrzeć ponieważ ich faktura odwzorowująca łamany kamień nadaje ogrodzeniom mocny charakter, a kolorystyka świetnie koresponduje z całą gamą oryginalnych kostek brukowych i płyt tarasowych.

read more
thumb
24.03.2014

Certyfikat Autoryzowanej Firmy Brukarskiej

To nowa inicjatywa Libetu, która właśnie nabiera rozpędu. Program Certyfikacji Autoryzowanej Firmy Brukarskiej skierowany jest do najlepszych firm wykonawczych z całej Polski, pracujących na materiałach firmy – kostkach i płytach betonowych z segmentu Premium. Korzyści na pewno będą obustronne.

read more
thumb
18.03.2014

Komplementarny System Maxima

W tym roku w ofercie firmy Libet pojawiło się szereg interesujących i inspirujących nowości. Jedną z nich są produkty tworzące komplementarny System Maxima. Pozwalają one na zaaranżowanie otoczenia domu w nowoczesnym stylu, którego siłą są geometria form, spójność kompozycji i minimalistyczna estetyka.

read more
thumb
12.03.2014

Libet zaprezentował nowy katalog

Dokładnie w samo południe 7 marca br. Libet pokazał swój nowy, długo wyczekiwany, katalog produktów 2014/2015 oraz otworzył wystawę prac, będących efektem współpracy firmy z Akademią Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Miejscem prezentacji stały się wnętrza ultranowoczesnego budynku ASP, symbolicznie odzwierciedlające innowacyjne podejście Libetu do biznesu i produktu, jak też twórczą ideę współdziałania z designerami i artystami.

read more
thumb
28.02.2014

W klimacie nowoczesnej moderny

Nowa siedziba Autorskiej Pracowni Architektonicznej Perspectiv we Wrocławiu od razu zwraca na siebie uwagę. Jej estetyka, czerpiąc inspiracje z architektury modernistycznej, interpretuje ją od nowa, wzbogacając o nowoczesne rozwiązania stylistyczne i materiałowe. Z charakterem budynku idealnie współgra aranżacja otaczającego go terenu

read more
thumb
12.02.2014

Taras wentylowany - szybki i prosty sposób na zbudowanie tarasu

Prosta, szybka i tania, a przy tym niezawodna to podstawowe zalety technologii tarasu wentylowanego. Do tego należy dodać jeszcze jedną – Kowalski może wykonać taki taras samodzielnie, bez pomocy fachowców i bez użycia specjalistycznych narzędzi.

read more
thumb
29.01.2014

Płyty tarasowe Trawertyn – właściwości i zasady układania

Trawertyn to szczególne płyty tarasowe w ofercie firmy Libet. Uwagę przyciągają ich smukły, prostokątny kształt oraz porowata faktura odwzorowująca strukturę i rysunek naturalnego trawertynu. Ten wyjątkowy produkt, podczas układania nawierzchni, wymaga jednak wyjątkowej staranności, a przede wszystkim selekcji i dokładnego pasowania płyt.

read more
thumb
13.01.2014

Więcej znaczy lepiej, czyli posesja w Niedźwiadach

Ponad 800 mkw. powierzchni do wybrukowania wokół domu wymagało szczególnej staranności przy wyborze kostki. Właściciele posesji w Niedźwiadach koło Kalisza zdecydowali się na, będącą w ofercie firmy Libet, kostkę brukową Imola w wersji śrutowej oraz – dostępnej na indywidualne zamówienie – granitowej. Szybko się przekonali, że była to najlepsza z możliwych decyzja.

read more
thumb
08.01.2014

Jaśkowa Dolina postawiła na kostki brukowe Libet

Kostka Farmerska na parkingu oraz kostka Via Castello na alejkach, tarasach i patio współtworzą aranżację przestrzeni zewnętrznej w kameralnym kompleksie mieszkaniowym Jaśkowa Dolina 29 w Gdańsku-Wrzeszczu. Nie tylko malowniczo wpisują się w klimat i charakter miejsca, ale także cieszą mieszkańców swą funkcjonalnością.

read more