Klej do betonu 2w1

Produkty Libet to nie tylko piękna nawierzchnia, ścieżki ogrodowe, tarasy czy schody.  Idealnym uzupełnieniem aranżacji wykonanej ze szlachetnych kostek brukowych czy płyt tarasowych są elementy małej architektury stworzone np. z produktów Libet Completto. Estetyczne ogrodzenia, murki i kwietniki stanowią funkcjonalne rozwiązania o niezaprzeczalnych walorach wizualnych. Idealnie nadają się do podkreślenia wybranych elementów czy wydzielenia w ogrodzie określonych stref.

Libet Klej do betonu 2w1 umożliwia każdemu samodzielne stworzenie oryginalnych elementów aranżacji otoczenia posesji bez konieczności rozrabiania klejów cementowych. To jednoskładnikowy, bezbarwny klej-uszczelniacz na bazie polimeru, utwardzający się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu lub klejonych elementach. Wykorzystywany jest głównie do łączenia produktów Libet Completto. Cały proces jest niezwykle łatwy i szybki, nie wymaga specjalnego przygotowania – wystarczy oczyszczenie powierzchni i użycie odpowiedniego aplikatora do kartuszy.


Libet Klej do betonu 2w1 doskonale sprawdza się w przypadku budowania i uszczelniania ogrodzeń oraz murów zbrojonych, a także tworzenia niskich murków i kwietników (np. z kamienia ogrodowego, cegły splitowanej, kostki Natulit Massimo, palisady splitowanej układanej w orientacji poziomej, gazonów).

klejenie 3-1