Płyta tarasowa Limbra

Eleganckie płyty tarasowe

Niezwykle praktyczne płyty, które pozwolą na komponowanie zróżnicowanych, eleganckich nawierzchni. Delikatna faktura, połyskująca powierzchnia i głęboka kolorystyka w szerokiej palecie barw sprawiają, że płyty doskonale podkreślą urok zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej stylizacji. Dostępne są dwa formaty, które dowolnie można ze sobą łączyć, tworząc ciekawe kompozycje.

Wysoka funkcjonalność płyt

Jednak płytki Limbra mają do zaoferowania nie tylko piękny wygląd. Wyróżnia je duża funkcjonalność i wysoki komfort użytkowania. Ponadto są antypoślizgowe (klasa R10) oraz zabezpieczone specjalnym impregnatem, który ułatwia czyszczenie. Ogranicza on również powstawanie plam i przebarwień. Z powodzeniem można je wykorzystać przy tworzeniu tarasu wentylowanego.


kolory


kształty

Płyta tarasowa Limbra


parametry techniczne

wymiary [cm]m2 / paletawaga palety [kg]szt. / paletadostępne kolory
60 x 60 x 4,512,24ok. 128434stalowy grafit
bazaltowy
stalowo-szary
beżowo-brązowy
kremowo-beżowy
60 x 30 x 4,568

 

Deklaracje, karty, instrukcje do pobrania tutaj


dodatkowe
informacje

Naturalny wygląd

Produkty wyjątkowe i oryginalne, co wynika z naturalnych właściwości materiału, wykorzystanych surowców i procesu produkcji. Wszystkie pozwalają osiągnąć niezwykle estetyczny, zróżnicowany i przede wszystkim naturalny efekt nawierzchni, wyglądem nawiązujący do kamienia, drewna czy cegły.

Impregnowane na etapie produkcji

Produkty zabezpieczone specjalną powłoką, która ogranicza powstawanie plam, przebarwień oraz ułatwia utrzymanie nawierzchni w czystości. Impregnacja wykonana jest już na etapie produkcji.

Antypoślizowość

Produkty, które ze względu na technologię produkcji i wykorzystywane surowce zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Powierzchnia kostek lub płyt wykazuje wysoki współczynnik antypoślizgowości.

Produkt paletyzowany

Produkty w standardzie pakowane na palecie.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Konieczność układania zgodnie z zasadą 3 palet

Zasada dotycząca głównie kostek z grupy Colormix – mieszanie kostek z 3 palet zapewnia najlepszy efekt wizualny, pozwala na uniknięcie plam kolorystycznych.

Colormix

Powierzchnie niepowtarzalne, mieniące się intrygującymi melanżami kolorystycznymi.

Konieczność zachowania odstępów między płytami

Układając płyty wet-cast konieczne jest zachowanie odpowiednich odstępów między nimi (7-15mm). Nie stosowanie się do tej zasady może skutkować odpryskami, wyszczerbieniami czy pęknięciami podczas eksploatacji.

Możliwość układania na wspornikach

Opcja ta pozwala na układanie tarasu „na sucho” oraz otrzymanie szerszej przestrzeni między płytami.